Oferta

 

Skoro zdecydowaliście się na koktajle na Waszym weselu,

czas powiedzieć coś więcej o naszej usłudze.

 

Oprócz barmana w cenę usługi wliczone są: udostępnienie mobilnego drink-baru, lód zarówno w kostkach, jak i kruszony, wszelkiego rodzaju dodatki dekoracyjne do drinków oraz szkło dobrane do specyfiki koktajlów. Nasz specjalista od tworzenia drinków przywiezie ze sobą cały sprzęt zarówno barmański, jak i potrzebny do zaopatrzenia baru. Nie musicie się martwić, czy nie zabraknie przedłużacza do podłączenia blendera lub podświetlenia baru. Jesteśmy przygotowani na każdą sytuację!

 

Na samym początku trzeba dobrać ilość barmanów do ilości zaproszonych Gości. Im większa ilość osób zaproszonych, tym większe kolejki będą przy barze. Taka sytuacja może odpychać zainteresowanych od skosztowania koktajlu. Pamiętajmy również, że barman, oprócz obsługi, musi zadbać o dostęp do wypolerowanych szklanek, produktów, czy o czystość na stanowisku. Przygotowaliśmy dla Was kilka możliwości. Na mniejsze uroczystości (do 100 osób), często wystarczy jeden doświadczony barman. Przy tych średnich (do 170 osób) polecamy obsługę 1 doświadczonego barmana z młodszym kolegą. Na większe ceremonie (powyżej 180 osób) proponujemy 2 barmanów – specjalistów. Dobrze dobrany zespół przyczyni się do sprawnej obsługi, zminimalizuje kolejki, a Goście będą z chęcią i uśmiechem podchodzić po kolejne pyszne drinki.

 

Standardowo nasi barmani tworzą koktajle przez 8 godzin. Ciężko się zdecydować, w którym momencie ma zacząć się usługa. W większości przypadków Nasi barmani zaczynają obsługę w momencie wejścia Gości na salę. W tym czasie mogą już przygotować drinki dla osób, którym nie marzy się do pierwszego posiłku pić czysty alkohol lub chcieliby zastąpić napój pysznym bezalkoholowym koktajlem. Barmani będą mieli również czas na przygotowanie pysznej niespodzianki dla Pary Młodej, która zaskoczy wszystkich Gości. Oczywiście jeżeli sytuacja będzie tego wymagała, barmani za niewielką dopłatą mogą zostać dłużej, o godzinę lub dwie 🙂

 

Tak się składa, że i na to znaleźliśmy rozwiązanie w formie gotowych Zestawów Produktów. Przygotowana przy współpracy z barmanami gama produktów, pozwoli kreować smakowite i eleganckie koktajle. Alkohole w zestawach dobraliśmy tak, aby różnorodność smaku i koloru królowała przez całą noc. Znajdziecie też w nich 17 rodzajów soków i napojów oraz 15 smaków syropów. Około 30 różnych owoców i warzyw pozwoli na tworzenie bajecznych dekoracji, bo dla Nas, oprócz smaku liczy się również wygląd podanego trunku 🙂 Wszystkie produkty są starannie selekcjonowane i kupowane tuż przed imprezą, aby zachowały swoją świeżość i smak.

 

Utarło się już, że barmani przywożą ze sobą Menu z drinkami. Często jest tak, że karta taka nie prezentuje się ładnie, a przecież w takim dniu wszystko powinno być idealne. Egzotyczne nazwy koktajli i alkoholi wypisane nawet najładniejszą czcionką, są dla wielu osób nieznane. Skąd nasza Ciocia, czy Babcia może wiedzieć czym jest Cointreau, Southern Comfort, Angostura czy Carambol’a? My postawiliśmy na kreatywność. Każdy z naszych barmanów, przechodzi szkolenia z kreowania i przyozdabiania drinków. Uczą się jak korzystać ze wszystkich dostępnych smaków i owoców. Dzięki temu wykorzystujemy potencjał drzemiący w każdym z naszych Zestawów.

 

Każdy chciałby mieć idealną obsługę barmańską na swoim Weselu. Nasi dotychczasowi klienci zawsze byli mega zadowoleni i z tego powodu rozszerzyliśmy naszą działalność na teren całego kraju. Nieważne czy jesteś ze Świnoujścia, z Wisły czy Białegostoku. Dojedziemy wszędzie, a za dojazd nie doliczymy ani złotówki 🙂

 

Oprócz tradycyjnej obsługi, oferujemy również dodatkowe atrakcje i usługi:

 

Coś na dobry początek

 

Równie ważne jak muzyka na wejście do sali, jest przywitanie Waszych Gości. Czemu by nie zastąpić sztampowego wina musującego eleganckim koktajlem?! Możliwości jest co nie miara. Możemy przygotować dla wszystkich przybyłych pysznego drinka powitalnego. Wy wybierzcie smak i kolor, a Nasi barmani przyjadą wcześniej, zmieszają składniki i przystroją wszystkie koktajle delikatną dekoracją.

 

Zestaw dymiących drinków

 

Dodatkowa atrakcja, która wzbogaci każdą imprezę. Nasi barmani przywiozą ze sobą suchy lód, dzięki czemu uzyskamy efekt dymu na barze, a także w koktajlach. Dodatkowo barmani będą serwować podpalane szoty oraz tworzyć koktajle i ich dekoracje w efektowny ognisty sposób.

 

Ognisty pokaz Barmański

 

Niewątpliwą atrakcją na każdej uroczystości jest niesamowite show w podrzucaniu butelkami.
Taki pokaz rozkręca i rozgrzewa atmosferę!
Składa się na niego:
– efektowne show do energicznej muzyki (żonglerka butelkami, podmuchy ognia)
– interakcja z Gośćmi (konkursy, możliwość spróbowania własnych sił w podrzucaniu butelkami)

 

 

Masz pytanie? Chętnie pomożemy!

Skorzystaj z tego formularza lub użyj czatu w prawym dolnym rogu