O nas

 

Atrakcja jaką jest weselny drink bar to już “must have” w dzisiejszych czasach!

 

Niewiele sal weselnych oferuje obsługę profesjonalnego barmana. Przeważnie jest to kelner lub początkujący barman, który nie zawsze potrafi wyszejkować nawet podstawowe drinki. Nudną wódkę z colą i plasterkiem cytryny można przygotować samemu przy stole, a przecież nie o to chodzi! Doświadczony barman potrafi wykreować magicznego drinka, skierowanego do konkretnego Gościa. Drinka, który nie będzie zostawiony niedopity gdzieś z boku stołu. Nie jest to prosta rzecz, ale możliwa. Goście po dobry koktajl będą chętnie wracać, z zachwytem próbując nowych smaków.

 

 

 Trafiliście w dziesiątkę!

barman to strzal w dziesiatke

Taki właśnie drink bar Wam oferujemy!

 

Nasza młoda, uśmiechnięta kadra zawsze stara się dostosować koktajl pod Gościa. Dowie się, co może smakować zamawiającemu, doradzi i przygotuje drinka “skrojonego na miarę”. Szeroka gama alkoholi, owoców, mnóstwo smaków syropów i napojów oraz doświadczenie i ciągłe szkolenia – połączenie wszystkich tych składników daje olbrzymi potencjał, który nasi Barmani wykorzystują do „ostatniej kropli”!

 

Barman umili swoimi drinkami czas nie tylko Paniom. Panowie też będą mogli spróbować wyraźnych, typowo męskich drinków i szotów. Dzieciom olbrzymią frajdę sprawią specjalnie przystrojone koktajle bezalkoholowe. A skoro już jesteśmy przy napojach bezalkoholowych, barman nie zapomni o osobach niepijących. Zamiast ciepłego soku, będą one mogły spróbować orzeźwiających i pobudzających drinków na bazie świeżych owoców.
W przeciwieństwie do fotobudek, pokazów sztucznych ogni czy magików, z naszym mobilnym drink barem będziemy Wam towarzyszyć przez całą noc. Dzięki temu niepowtarzalne wspomnienia pysznych trunków, genialnych dekoracji i przemiłych chłopaków utrwalą się w Waszej pamięci na długie lata 🙂

 

Zamieńcie swoje Wesele w pełne niespodzianek, iskrzące barwą i smakiem niezapomniane przyjęcie.
Zadzwońcie do nas pod numer
722 ​302 ​444
lub zgłoście się po OFERTĘ.