Drink-bar to idealny dodatek na każdą uroczystość.

Urodziny
Imprezy firmowe
Jubileusze
Eventy

Uatrakcyjnimy wszelkiego rodzaju bale, przyjęcia, imprezy firmowe, czy te w domowym zaciszu. Nasz mobilny drink-bar wpasuje się w każde otoczenie. Jest jednocześnie stylowy i elegancki, a przy tym niewielkich rozmiarów, dzięki temu idealnie pasuje do każdego wnętrza, czy imprez plenerowych.

Ogromnym atutem tej usługi jest możliwość promowania kulturalnego spożywania alkoholu. Wszystkie nieeleganckie butelki trunków przenosimy na totalnie elegancki bar, a wyrafinowane koktajle z finezyjną dekoracją, podane w specjalnym szkle będą prezentować się wytwornie. Z nami każda uroczystość wypadnie niebanalnie i gustownie.

Ponadto, stworzymy świetną atmosferę do integracji i rozmów. Proponujemy Wam obsługę wykwalifikowanej kadry barmańskiej, którą nieustannie szkolimy. Nasi barmani szlifują swoje umiejętności na kursach, szkoleniach, egzaminach i konkursach. Swoją wiedzę wykorzystują na setkach realizacji, a dzięki temu mają ogromne doświadczenie. To daje Wam gwarancje obsługi na najwyższym poziomie oraz zadowolenie wszystkich przybyłych.

Nasza oferta obejmuje również dopasowany zestaw produktów. W zależności od rodzaju uroczystości oraz Waszych preferencji zaproponujemy odpowiednią gamę alkoholi. Naszym standardem jest zapewnienie kilkunastu rodzajów soków i napojów, a także syropów barmańskich. Stawiamy na różnorodność koktajli. Dzięki takiemu rozwiązaniu wiemy, że trafimy w gusta wszystkich gości i każdy odejdzie od baru usatysfakcjonowany.

barman na urodziny
Barman na wesele zdjęcia00069
received_698024533892553-kopia 2
IMG_0022

Copyright © 2018. ZetDet Group dla Happy Wedding Bar 
Wszystkie zdjęcia na stronie pochodzą z naszych realizacji. Chcielibyśmy podziękować za ich udostępnienie: Klaudia Nowicka Photo, Dawid Rolew Fotografia, Fot-Tomek.pl, Ewa Papa photography
Strona korzysta z ciasteczek. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki.