Drink-bar to idealny dodatek na każdą uroczystość.

Uatrakcyjnimy wszelkiego rodzaju bale, przyjęcia, imprezy firmowe, czy te w domowym zaciszu. Nasz mobilny drink-bar wpasuje się w każde otoczenie. Jest jednocześnie stylowy i elegancki, a przy tym niewielkich rozmiarów, dzięki temu idealnie pasuje do każdego wnętrza, czy imprez plenerowych.


Ogromnym atutem tej usługi jest możliwość promowania kulturalnego spożywania alkoholu. Wszystkie nieeleganckie butelki trunków przenosimy na totalnie elegancki bar, a wyrafinowane koktajle z finezyjną dekoracją, podane w specjalnym szkle będą prezentować się wytwornie. Z nami każda uroczystość wypadnie niebanalnie i gustownie.


Ponadto, stworzymy świetną atmosferę do integracji i rozmów. Proponujemy Wam obsługę wykwalifikowanej kadry barmańskiej, którą nieustannie szkolimy. Nasi barmani szlifują swoje umiejętności na kursach, szkoleniach, egzaminach i konkursach. Swoją wiedzę wykorzystują na setkach realizacji, a dzięki temu mają ogromne doświadczenie. To daje Wam gwarancje obsługi na najwyższym poziomie oraz zadowolenie wszystkich przybyłych.


Nasza oferta obejmuje również dopasowany zestaw produktów. W zależności od rodzaju uroczystości oraz Waszych preferencji zaproponujemy odpowiednią gamę alkoholi. Naszym standardem jest zapewnienie kilkunastu rodzajów soków i napojów, a także syropów barmańskich. Stawiamy na różnorodność koktajli. Dzięki takiemu rozwiązaniu wiemy, że trafimy w gusta wszystkich gości i każdy odejdzie od baru usatysfakcjonowany.


W swojej ofercie posiadamy również wiele dodatkowych atrakcji:

Zestaw dymiących i podpalanych drinków
Niebywała atrakcja dla dzieci i dorosłych, zapewniająca jeszcze bardziej iskrzącą i barwną zabawę.

Ognisty pokaz barmański
Niezapomniane show w podrzucaniu butelkami z efektami ognia i dymu

Drink powitalny
Zamiast wina musującego na wejście, proponujemy przygotowanie dla wszystkich przybyłych pysznego drinka powitalnego. Wy wybierzcie smak i kolor, a Nasi barmani przyjadą wcześniej, zmieszają składniki i przystroją wszystkie koktajle delikatną dekoracją.

Zestaw zimna wódka
Przywieziemy ze sobą odpowiednią ilość eleganckich coolerów i dodatkowy lód do nich. W ten sposób zadbamy o to, aby Wasza wódka na stołach była zawsze zimna.

Piwo z Happy Wedding Bar
Przygotowaliśmy trzy możliwości serwowania tego złocistego trunku Waszym Gościom: wanna piw regionalnych, rollbar oraz nalewak zintegrowany z barem. Zapytaj o dostępność w swoim mieście.